درباره ی هیلتی ( بیش از 80 سال تجربه )

شرکت هیلتی در سال 1941 پایه گذاری شده و در طول زمان از شرکتی کوچک خانوادگی به سازمانی بزرگ، بین المللی و مورد اطمینان گسترش پیدا کرده است. هدف هیلتی ساخت آینده ای بهتر است به همین جهت مشتریان خود را در ساخت و سازی سریع تر، ایمن تر و مطمئن تر یاری  می کند تا همواره بتوانند به نتایج کار خود افتخار کنند.

برند هیلتی با هدف یکپارچگی محصولات، مراکز تولیدی و تحقیق و توسعه متعددی در سراسر جهان ایجاد کرده است، در حالیکه دفتر مرکزی این شرکت واقع در کشور  لیختن اشتاین محل تولد بنیانگذار شرکت قرار دارد.

هیلتی ایران ( بیش از 40 سال تجربه )

شرکت مادوی ( هیلتی ایران ) تنها نمایندگی اصلی برند هیلتی در ایران در سال ۱۳۵۸ تاسیس و در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش هیلتی گردید.

مهم ترین خدمات شرکت مادوی ( هیلتی ایران ) به شرح زیر است:

  1. مشاوره فنی، انتخاب صحیح و بهینه ابزارها و تولیدات هیلتی
  2. پیشنهادات فنی لازم برای محصولات مهندسی به منظور انتخاب هر چه صحیح تر
  3. توجه و سرویس دهی ویژه توسط بخش خدمات مشتریان
  4. ارائه و فروش از طریق کانال های مختلف در سراسر ایران ( کارشناسان منطقه، فروشگاه ها، خدمات مشتریان و وبسایت )
  5. آموزش نحوه استفاده صحیح از محصولات خریداری شده
  6. ارائه خدمات پس از فروش متمایز و ممتاز
  7. برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی در صنعت ساختمان

تاریخچه هیلتی

نگاهی به تاریخچه هیلتی از 1941 تا کنون

از زمان تاسیس هیلتی در سال 1941 مسیر طولانی پیموده ایم و جاه طلبی های بزرگی برای رشد داریم. در ادامه با برخی از دستاوردهای هیلتی در این سال ها آشنا می شوید.

1941 – بنیانگذاری

مهندس مارتین هیلتی (1915 – 1997) و برادرش اوگن (1911 – 1964) شرکت Maschinenbau OHG  هیلتی را در شهر شان، کشور لیختن اشتاین تأسیس كردند.

1957 – شکوفایی

DX-100 اولین دستگاه ميخ کوب با استفاده از قدرت چاشني در جهان است که موفقیت بزرگی برای هیلتی محسوب می شود. در اوایل دهه 60، هیلتی تقریباً در 30 کشور فعال بود.

1964 – بدرود

اوگن هیلتی، یکی از بنیان گذاران شرکت، در 20 نوامبر، در سن 53 سالگی درگذشت. به عنوان یک سازمان دهنده برجسته، او تا حد زیادی به گسترش شرکت در شهر شان کمک کرد. وی همچنین تا زمان مرگ نابهنگام خود در کمیسیون کارآموزی دولت بسیار درگیر بود.

1967 – نوآوری های قدرتمند

با معرفي دستگاه TE-17، اولین دریل چکشی برقي – بادي از سری دستگاه های TE به جامع ترین سری ابزار تبدیل شد. در همان دوره، هیلتی اولین سیستم انکر مکانیکی را توسعه داد.

1970 – کارخانه های تولید بین المللی

اولین مرکز تولید بین المللی در تورینگن ، فورارلبرگ (اتریش) افتتاح شد. یک سال بعد، یک مرکز تولید در کافرینگ ، نزدیک مونیخ (آلمان) افتتاح شد. با افتتاح سایت تولید در Matamoros (مکزیک) در سال 2009 ، هیلتی اکنون دارای هشت مرکز تولید است: شان(لیختنشتاین)، تورینگن(اتریش)، کاففرینگ و Strass (آلمان)، ژانجیانگ و شانگهای (چین) و همچنین Kecskemét (مجارستان).

1973 – گسترش

هیلتی تازه تأسیس شده در Entwicklungsgesellschaft (HEG) مونیخ(آلمان)، فن آوری های سوراخکاری و نصب و سیستم های انکر را توسعه داد. این به دنبال راه اندازی یک مرکز توسعه تجهیزات فولاد سازی در گلاسگو (اسکاتلند) در یک سال قبل بود.

این شرکت پایه مدیریت خود را گسترش داد. یک هیأت اجرایی چهار نفره وظایف را بر عهده گرفتند. قبلاً در سال 1975 عضویت هیأت مدیره تغییر پیدا کرد و به 5 عضو گسترش یافت. مایکل هیلتی به شرکت پیوسته و حوزه بازاریابی و فروش را بر عهده گرفت.

1980 – تغییر مکان و اطمینان از آینده شرکت

تشکیل بازار مناطق آمریکا ، آفریقا ، آسیا و اروپا. این اقدام شرکت را به بازارهای منطقه نزدیک کرده و از تأمین بهتر نیازهای مشتری اطمینان حاصل نمود.

تأسیس بنياد خانوادگي مارتین هیلتی. انصراف از وراثت توسط تمام فرزندان مستقیم مارتین هیلتی سنگ بنای امنیت طولانی مدت شرکت شد.

1985 – استراتژی 2000 و رهبری

دسته بندی محصولات به سیستم های انکر ، اتصالات تک ضرب(ميخکوب ها)، سوراخکاری و تخریب مجدداً به عنوان محصولات کاملاً کارا شناخته شدند. هر بخش شامل تيم هاي مدیریت محصول ، تحقیق و توسعه ، لاجستیک ، کنترل ، خرید و تولید شد. بخشهای بازار ، بهبود خدمات و محصولات جدید

در سال 1986، هیلتی استراتژی 2000 را ارائه داد. فرهنگ شرکت با شعار “رهبری تفاوت ایجاد می کند” توسعه بیشتری يافت.

1990 – تغییر مدیریت

مارتین هیلتی سمت مدیر عامل را به پسرش مایکل که در سال 1982 به عنوان نایب رئیس هیئت اجرایی منصوب شده بود واگذار می کند. مارتین هیلتی خود به عنوان رئیس هیئت مدیره باقی می ماند.

در سال 1994، پیوس باسکرا اولین عضو غیرخانواده است که زمام امور این شرکت را به دست گرفت. مارتین هیلتی سمت رئیس هیئت مدیره را به مایکل هیلتی واگذار می کند و به عنوان رئیس افتخاری در هیئت مدیره باقی می ماند.

1991 – جهانی شدن و ایجاد شبکه

ايجاد بازارهاي بين المللي در هيلتي ادامه دار بود و ساير شعبات نيز مانند روسيه, آفريقاي جنوبي و آسيا هم دنباله روي اين روش بودند.

جهاني شدن  براي هيلتي آغاز شده بود و در سال 2002 اين مساله براي تيم IT با معرفي فرايند تجاري استاندارد شده جهاني بر پايه دستاوردهاي اساسي به دست آمده در افزايش بهره وري روي داد.

1996 – Champion 3C

استراتژي جديد Champion 3c با تمرکز بر روي سه هسته ي اصلي اين کمپاني شامل مشتري – صلاحيت و تمرکز راه اندازي شد.  اين سه به عنوان يک نيروي محرکه قوي براي توليدات بهتر شناخته مي شوند.

1997 – میراث به جا مانده

مارتين هيلتي پايه گذار کمپاني هيلتي در سن 82 سالگي در 19 اگوست از دنيا رفت و ميراث به جاي مانده ي او فراتر از سال هاي کاريش ميتوان به کمپاني اشاره کرد که از امنيت بالايي در طول ساليان دراز برخوردار است  و همين مساله بر ساختار مديريتي بدون فردگرايي دلالت دارد.

2003 – جوايز و تغييرات در هیئت اجرایی و هیئت مدیره

کمپاني هيلتي جايزه “CARL BERELSMANN”را به خاطر داشتن فرهنگي مثال زدني در همکاري و مشارکت از آن خود کرد و يکسال بعد پيشرفت عمده اين مطلب با موضوع سفر فرهنگي که هسته ي اصلي آموزش هاي مداوم بود و فرايند پيشرفت همه ي کارکنان در سرتاسر دنيا بود، نشان داده شد. در انتهاي سال آقاي پيوس باسکرا مسئوليت خود را به آقاي بو ريزبرگ به عنوان مدير عامل تحويل داد و خودش به عنوان رئیس هیئت مدیره به کارش ادامه داد . مايکل هيلتي همچنان به عنوان عضو هيئت مديره باقي ماند .

2011 – تغييرات اقتصادي

يکي از اثرات بحران هاي مالي به وجود آمده تقويت فرانک سوئيس بود. عکس العمل هيلتي اطمينان از عدم اثر گذاري زياد بابت نوسانات ارزش پول را در آينده در پي داشت. تيم هيئت اجرايي از 4 عضو به 6 عضو تغيير ساختاري داد و اين چينش جهت حفظ  پويايي و آينده محوري شرکت بود.

2014 – استراتژي ها و تعهدات

آقاي کريستوف لوز به عنوان  پنجمين مدير عامل در تاريخ هيلتي انتخاب شد .

تمرکز جديد هيلتي بر استراتژي CHAMPION 2020  استراتژي مجموعه خلق ارزش پايدار همراه با رهبري و تمايز است. هم زمان هيلتي يک مجموعه جديد و مدرن را به عنوان مرکز اختراعات در سال 2015 تاسيس و در سال 2016 دفتر مرکزي خود و محل اصلي شرکت را بازسازي کرد که نشان دهنده ي پايبندي به موقعيت ليختن اشتاين بود.

در سالگرد تاسيس هيلتي در سال 2016 بيشتر از 24000 کارمند در بيش از 120 کشور دنيا به مجموعه هيلتي پيوسته و مشغول به کار ميباشند.

2017 – مجموعه خريد و فروش ها

هيلتي موقعيت خود را در پروژه هاي ساحلي با خريد مجموعه Oglaend System نروژ تقويت کرد. اين حرکت بزرگترين خريد در تاريخ خيلتي به شمار مي رود.

در دسامبر 2017 هيلتي براي اولين بار به رکورد فروش 5 ميليارد فرانک در سال دست يافت.

در طول سال 2018 در يکي از جلسات سالانه مديران هيلتي، مايکل هيلتي براي هميشه به عنوان رئیس افتخاری هیئت مدیره انتخاب شد.

با خريد مجموعه bst Brandschutztechnik Döpfl GmbH و مجموعه فروش متعلق به آن شرکت، هيلتي پيشنهادات خود براي محصولات آتش بند در حوزه انرژي و صنعت را گسترش داد.

2019 – مرکز تجربيات BIM

هيلتي مرکزي را به عنوان مرکز تجربيات BIM در روتردام تاسيس کرد که  اين مرکز انقلاب ديجيتالي صنعت ساخت و ساز را با ترکيب کاربردها، خدمات و المان هاي ديجيتال به ارمغان آورد.